Inloggen
Bouwmandje
Groot assortiment voorradig
One-stop-shop
Pakketzending via GLS

Vacature Allround Sales Medewerker

Vacature Allround Sales Medewerker
Geplaatst op 20-3-2023 door Info ADR

Vacature Allround Sales Medewerker

 

ADR-Dakwinkel, dé webshop voor dak/bouw materialen, groeit! Daarom zijn we op zoek naar versterking voor ons team. Een Allround Sales medewerker om precies te zijn. Bij ADR-Dakwinkel staan we voor een hoge service en adviseren we onze klanten graag. Heb jij affiniteit met techniek en bouwmaterialen en is verkopen en adviseren helemaal jouw ding? Dan maken we graag kennis met jou!

 

Hoe ziet jouw dag eruit?

Als eerste aanspreekpunt voor nieuwe en bestaande klanten zorg jij voor een passend advies en help jij ze op weg met de juiste producten. Door middel van aftersales zorg jij ervoor dat we onze score op klanttevredenheid hoog houden (9,4!). Je neemt het initiatief en denkt graag mee in hoe we onze klanten nog beter kunnen helpen en bereiken. We horen jouw ideeën graag! Daarnaast zorg je voor overzicht, dat bestellingen op tijd geleverd worden, vragen beantwoord zijn en alles verwerkt is in ons ERP Systeem.

 

De taken als Allround Sales medewerker samengevat:

 • Dagelijks klanten adviseren en supporten via de mail, chat, telefoon en in de winkel;
 • Offertes opstellen ;
 • We willen niet opscheppen met een 9,6 score op klanttevredenheid, maar dit cijfer houden we graag hoog, misschien kan het nog hoger?
 • Meedenken in het verbeteren van onze webshop, denk hierbij aan artikelinformatie, manier van verkopen, ideeën voor het schrijven van blogs en marketingplannen;
 • Verwerken van online bestellingen in ons ERP systeem;

 

Verhaal achter ADR-Dakwinkel

ADR-Dakwinkel BV is een webshop voor particulieren en bedrijven op het gebied van daken, rookkanalen en waterafvoer. We onderscheiden ons door de klant dagelijks te supporten met tips, advies en totaalpakketten voor het uitvoeren van dak werkzaamheden. Daarnaast zijn we de e-commerce afdeling van groothandel VenturaHolland. Samen met een jong team van 25 medewerkers, krijgen we het voor elkaar elke dag weer een topprestatie neer te zetten. Gezelligheid staat hoog bij onze voorwaarden, maar ook helpen we elkaar waar nodig! 

 

Wat kun je van ons verwachten:

 • Je maakt deel uit van onze e-commerce afdeling;
 • Wij zijn een jong en energiek team;
 • Snelgroeiende organisatie;
 • Informele sfeer en gezelligheid;
 • Je kan groeien binnen onze organisatie;
 • CAO handel in bouwmaterialen;
 • Salaris op basis van CAO handel in bouwmaterialen in combinatie met jouw ervaring;
 • 25 vrije dagen + 12 ATV dagen; (op basis van 40-urige werkweek)
 • Vakantiegeld;
 • Pensioenstelsel op basis van CAO handel in bouwmaterialen.

 

Wie ben jij:

 • Je bent een geboren verkoper;
 • Adviseren doe je erg graag;
 • Vindt het belangrijk dat klanten tevreden zijn;
 • Je hebt ambitie en wil jezelf graag verder ontwikkelen;
 • Jij bent handig met moderne digitale middelen en systemen waaronder het Office pakket;
 • Affiniteit met bouwmaterialen;
 • Tenminste 3 jaar ervaring met verkopen;
 • Jij hebt een MBO+ werk en denkniveau.

 

Zie jij jezelf werken binnen ons team? Dan maken we graag kennis met jou! Stuur een e-mail naar Rens van den Biggelaar met jouw motivatie en CV en hopelijk komen we snel met elkaar in gesprek.

 

Rens van den Biggelaar

rens@venturaholland.nl

Bouwmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen