Inloggen
Bouwmandje
Groot assortiment voorradig
One-stop-shop
Pakketzending via GLS

Vacature Stage Marketing & Communicatie

Vacature Stage Marketing & Communicatie
Geplaatst op 20-3-2023 door Info ADR

Vacature Stage Marketing & Communicatie

 

Heb je interesse in techniek en bouwmaterialen en ben jij op zoek naar een uitdagende meewerkstage binnen de marketing en communicatie? Waarbij je veel verantwoordelijkheden en uitdagingen krijgt op zowel on- als offlinegebied? Lees dan snel verder en wie weet ben jij binnenkort onze nieuwe collega stagiair bij ADR-Dakwinkel.

 

Wat ga je doen?

Voor ons team op kantoor zijn we op zoek naar een stagiair marketing en communicatie. ADR-Dakwinkel is een nieuwe webshop die sterk aan het groeien is. Als stagiair kom je terecht in een jong team waar je ondersteund en werkt aan diverse dagelijkse taken. Je zult o.a. mee brainstormen over het gericht inzetten van social media, Google Ads, nieuwsbrieven en andere marketingmiddelen. We horen graag jouw ideeën en input, jouw mening en initiatief telt zeker mee binnen ons team.

 

 • Mee brainstormen/ opzetten van campagnes en het vormgeven van flyers en posters en online content.
 • Je ondersteund bij het onderhouden van onze mediakanalen; o.a. website, Social Media en advertenties. (SEO, SEA)
 • Ondersteunen in de documentatie van onze producten

 

Wie zijn wij?

ADR-Dakwinkel BV is dé webshop voor particulieren en bedrijven op het gebied van daken, rookkanalen en waterafvoer. We onderscheiden ons door de klant dagelijks te supporten met tips, advies en totaalpakketten voor het uitvoeren van dak werkzaamheden. Daarnaast zijn we de e-commerce afdeling van groothandel VenturaHolland. Samen met een jong team van 25 medewerkers, krijgen we het voor elkaar elke dag weer een topprestatie neer te zetten. Gezelligheid staat hoog bij onze voorwaarden, maar ook helpen we elkaar waar nodig!

 

Wat vragen we van jou als stagiair?

Je bent leergierig en vindt het leuk om taken zelfstandig op te pakken. Daarnaast ben je creatief en bedenk je graag nieuwe concepten, acties, content voor social media of tekst voor een blog.

 • Je bent een creatieve denker, kan snel schakelen, pakt zelfstandig taken op en hebt een praktische, uitvoerende instelling
 • Enige ervaring in Adobe-programma’s zoals Indesign, Photoshop, e.d.
 • Je bent allround geïnteresseerd in het vak Marketing en Communicatie
 • Je bent opgewekt, leergierig, communicatief zowel mondeling als schriftelijk sterk

 

Wat bieden we jou?

 • Een stage binnen een gezellig en informeel team
 • Begeleiding van een ervaren team waar je veel van kunt leren
 • Een stage met veel ruimte voor eigen inbreng (Jouw mening en idee telt!)
 • Een top stagevergoeding
 • Na een goede stageafronding heb je de kans om bij ons te komen werken en door te groeien

 

Zie jij jezelf werken binnen ons team? Dan maken we graag kennis met jou! Stuur een e-mail naar Rens van den Biggelaar met jouw motivatie en CV en hopelijk komen we snel met elkaar in gesprek.

 

Rens van den Biggelaar

rens@venturaholland.nl

 

Bouwmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen